≡ Menu
Úvodní strana » Projekty » Aktuální projekty » Galakoncert Evy Urbanové

Galakoncert Evy Urbanové

s Moravským klavírním triem

(Jiří Jahoda - housle, Jana Ryšánková - klavír, Miroslav Zicha - violoncello)

 

Eva Urbanová malá.jpgProjekt nabízí jedinečné spojení uznávané operní divy nazývané první dámou české opery s renomovaným komorním tělesem z Brna - Moravským klavírním triem. Staňte se i Vy pořadatelem význymné události a naplňte svůj velký sál spokojenými diváky, kteří ocení kvality operní hvězdy světového formátu a v dnešní uspěchané době dají před horkou jehlou ušitými akcemi či plytkým humorem přednost noblesnímu vystupování s glancem Evě Urbanové vlastním a na míru šitým citlivým úpravám slavných operních melodií a písní v provedení sehraného tria, které má na svém kontě přes tisícovku koncertních vystoupení u nás i v zahraničí.

Podmínkou konání koncertu je větší akustický sál a naladěné koncertní křídlo.  Cena koncertu bude stanovena na míru jednotlivým zájemcům, lze se domlouvat na částečné úhradě z hrubých tržeb. Bližší informace Vám rádi poskytneme.

Eva Urbanová se díky fascinujícímu jevištnímu výrazu a zvučnému hlasu stala první dámou české operní scény. Již bezmála dvacet let patří k největším hvězdám pražského Národního divadla a sklízí ovace v zahraničí. K nejvýznamnějším trofejím Evy Urbanové patří Cena Thálie za Kostelničku v Janáčkově Její pastorkyni a americká cena Grammy za nahrávku Celeste Aida: Famous Opera Arias (Nebeská Aida: Slavné operní árie). V roce 2003 získala v Torontu ve spolupráci s Kanadskou operní společností cenu Dora Mavor Moore za vynikající operní představení, opět za ztvárnění Kostelničky. Její nahrávka Fibichovy Šárky pod taktovkou sira Charlese Mackerrase byla v roce 2001 nominována na Grammy, v roce 2003 byla Eva Urbanová jmenována Rytířem řádu umění a literatury Francie.

Více informací k Moravskému klavírnímu triu: ZDE

Objednávky a dotazy:
umělecká agentura GLOBART s.r.o., MgA. Jiří Jahoda, tel.: +420603840013,
e-mail: jiri.jahoda@globart.cz, www.gala-koncert.cz, www.globart.cz