≡ Menu
Úvodní strana » Novoroční koncerty

Novoroční koncerty

Umělecká agentura GLOBART s.r.o. nabízí prezentaci Vaší společnosti při slavnostním novoročním koncertě. Projekt s více než desetiletou tradicí je situován do reprezentativních prostor Besedního domu v Brně a skýtá možnost prvního společenského setkání v novém roce. Novoroční koncert renomovaného Moravského klavírního tria a jeho hostů - operních sólistů nabízí každoročně atraktivní program operních a operetních árií a duetů. O přestávce koncertu probíhá tradiční novoroční přípitek kvalitním bílým a červeným vínem ve foyer Besedního domu. 

Jméno Vaší společnosti bude prezentováno v souvislosti se špičkovou kulturní událostí a šířeno dostupnými médii převážně v Jihomoravském regionu, ale i  na celostátní úrovni.

Projekt si po několika úspěšných ročnících vydobyl pozornost významných médií, které přispívají k povědomí široké veřejnosti. Jsou to zejména: Česká televize, televize Nova, TV Brněnská 1, RTA jižní Morava, Český rozhlas Brno, Český rozhlas Vltava, Rádio Proglas, Radio Petrov, deníky MF Dnes, Právo, Lidové noviny, Brněnský Deník Rovnost, deník Metro, magazíny Brno Business, Brno Magazín, Brněnský Metropolitan, Zpravodaj Brno-střed, ProBrno, Magazín klubu Vltava, Hudební rozhledy, Harmonie, Colosseum, Aplaus, NOS, KAM v Brně, Brněnský program.