≡ Menu
Úvodní strana » Projekty » Aktuální projekty » Galakoncerty » Galakoncert Andrey Tögel Kalivodové 14.2.2021

Galakoncert andrey tögel kalivodové
a moravského klavírního tria

Neděle 14. února 2021 v 17 hodin, Besední dům Brno, Komenského nám. 8, Brno
 

Kalivodová Andrea.jpgPřední česká mezzosopranistka a sólistka Národního divadla v Praze a renomované Moravské klavírní trio uvedou známé operní árie v originálních úpravách a zabrousí i do operety či muzikálu. Posluchači se můžou těšit na vybrané árie z díla G. Bizeta, A. Dvořáka, J. Strausse, A. L. Webera a dalších autorů.

Andrea Kalivodová - mezzosoprán, sólistka Národního divadla Praha, temperamentní pěvkyně, k jejím nejznámějším rolím patří Carmen, kterou ztvárnila na mnohých jevištích v ČR i v zahraničí, aktuálně v Národním divadle v Praze. V Carmen je jedinečná nejen kvůli hlasovým možnostem v daném oboru, ale také díky výjimečné barvě hlasu, pohybovým schopnostem a atraktivnímu vzhledu. Věnuje se i četné koncertní činnosti, podporuje mladé talenty a pravidelně se věnuje charitativní činnosti s aktivní komunikací k daným subjektům. Přední česká mezzosopranistka Andrea Kalivodova nyní patří k nejžádanějším pěvkyním současnosti.

Více o Moravském klavírní triu najdete ZDE

Objednávky vstupenek na tel. 605 219 470, e-mail: pavla.jahodova@globart.cz
Lze je vyzvednout buď osobně na adrese Smetanova 9 v čase dle předchozí domluvy či zaplatit přes internet a vyzvednout před koncertem na pokladně.


Sleva až 300 Kč pro abonenty hudebního cyklu Muzikobraní.
Více informací o koncertních cyklech Muzikobraní a cenách abonmá na www.muzikobrani.cz