≡ Menu
Úvodní strana » Projekty » Aktuální projekty » Originální prezentace Vašeho města

Originální prezentace Vašeho města
Vaše město si zaslouží originální prezentaci


mesto.jpgmesto2.jpgPodtrhněte image Vašeho města originálním exkluzivním dárkovým propagačním předmětem a objednejte CD se slavnostním hudebním obsahem známých skladeb klasických autorů Antonína Dvořáka, Giuseppa Verdiho, Gioacchina Rossiniho a Bohuslava Martinů v provedení renomovaného Moravského klavírního tria a operních sólistů, sopranistky Martiny Králíkové a tenoristy Richarda Samka. 

Na CD je mimo prostor pro prezentaci Vašeho města, kde je možné umístit například texty o historii, kultuře, rozvoji města včetně doprovodného fotografického materiálu. Hudební CD nikdo do koše nevyhodí, o ostatních propagačních předmětech to už bohužel říci nelze.
Kompletní cena závisí na bohatosti bookletu a složitosti zpracování informací o městě. Při standardním provedení a náročnosti je cena od 90,-Kč + 19% DPH za kus při nákladu 500 kusů. I při velké náročnosti na přípravu se cena může zvednout max. o 20%.

 

CD může být slavnostně pokřtěno na novoročním koncertě v lednu 2010 s přípitkem starosty/ky za přítomnosti jeho uměleckých protagonistů.