≡ Menu
Úvodní strana » Umělci » Beladona Quartet » Beladona Quartet a originální hudba pro Vaši svatbu

Beladona Quartet & originální hudba pro Vaši svatbu

Praktické informace:

Na obřad přijíždíme s hodinovým předstihem, abychom se v klidu připravili, převlekli a domluvili s oddávajícím na průběhu obřadu. Vše musí přesně navazovat, aby nevznikaly prodlevy a obřad byl působivý. 
Zpravidla se domlouvá skladba na příchod ženicha a svatebčanů, další na příchod nevěsty,a oblíbené skladby za příplatek dle dohody.
Pro naše vystoupení je vhodné zajistit dostatek světla, aby bylo vidět na noty, další k prstýnkům, polibku a podpisům a poté další skladby v délce podle počtu svatebčané a délky gratulací. Také je možné hrát po celou délku obřadu do proslovu podkresovou melodii v nízké dynamice. Na všem je však třeba se s předstihem domluvit. 
Výběr skladeb z repertoárového listu nejlépe měsíc předem, pokud by bylo potřeba, rádi s výběrem poradíme či sami vybereme vhodné skladby. Na přání je také možná úprav  4 židle bez loketních opěrek a přístřešek pro případ nepříznivého počasí (přímé slunce, déšť), pokud se svatba koná venku.


Reference:

"Vážená paní Jahodová, milý ansámble Beladona Quartet, chtěli bychom vám touto cestou moc poděkovat za nádhernou hudbu během naší svatby v Kroměříži. Byli jsme i se všemi hosty nadšeni vaším uměleckým přednesem. Během obřadu nás hudba dojímala až k slzám:) Významně jste přispěli ke krásnému a nezapomenutelnému svatebnímu dni! 
Přejeme vám do budoucna mnoho životních i pracovních úspěchů a uměleckou inspiraci." 

S pozdravem, 
Dagmar a Ivan Brožovi

 

Vážená paní Jahodová, rádi bychom vám všem moc poděkovali za vaše vystoupení na naší svatbě 2.10.2019 na Bukovanském mlýně. Velmi se nám to líbilo a našim svatebním hostům také. Moc jsme si to užili. Vyřiďte, prosím, naše pozdravy a velkou pochvalu všem členkám vašeho kvarteta. Byly jste skvělé! Děkujeme moc.

S pozdravem
Michaela a Libor Zlomkovi