≡ Menu
Úvodní strana » Umělci » Jahodové duo » Jahodové duo svatební hudba

Jahodové duo & Originální hudba pro Vaši svatbu

Jahodové duo se snoubenci.jpg

Váš svatební den je oslavou lásky, úžasným vzrušujícím momentem, kdy se zavazujete stát po boku Vašeho partnera po celý život. Jahodové duo poskytuje perfektní zvukově vyváženou kvalitu z rukou profesionálů. Udělejte svůj obřad jedinečným a vyberte si z bohaté nabídky oblíbených a známých melodií všech žánrů v originálních úpravách. 
Duo má na svém kontě stovky koncertních a svatebních produkcí po celé republice a tyto bohaté zkušenosti jsou zárukou nezapomenutelných vzpomínek na Váš velký den.

Kombinace houslí a violoncella nejen atraktivně vypadá, ale má příjemný, zvukově bohatý a vyvážený tón. Je tedy takřka ideální volbou pro všechny, kteří si chtějí dopřát luxusu profesionální živé hudby a přitom mít výdaje pod kontrolou.

Těšíme se na Vaše dotazy a objednávky.

 

Praktické informace:

Na obřad přijíždíme s hodinovým předstihem, abychom se v klidu připravili, převlekli a domluvili s oddávajícím na průběhu obřadu. Vše musí přesně navazovat, aby nevznikaly prodlevy a obřad byl působivý. 
Zpravidla se domlouvá skladba na příchod ženicha a svatebčanů, další na příchod nevěsty, další k prstýnkům, polibku a podpisům a poté další skladby v délce podle počtu svatebčané a délky gratulací. Také je možné hrát po celou délku obřadu do proslovu podkresovou melodii v nízké dynamice. Na všem je však třeba se s předstihem domluvit. 
Výběr skladeb z repertoárového listu nejlépe měsíc předem, pokud by bylo potřeba, rádi s výběrem poradíme či sami vybereme vhodné skladby. Na přání je také možná úprava oblíbené skladby za příplatek dle dohody.
U Jahodového dua je možný výběr barevné varianty oblečení, abychom ladili ke snoubencům či podle jejich požadavků. Máme variantu šampaň, bílou, růžovou, červenou, světle modrou. Vše v kombinaci s černým oblekem houslisty. 
Pro naše vystoupení je vhodné zajistit dostatek světla, aby bylo vidět na noty,  2 židle bez loketních opěrek a přístřešek pro případ nepříznivého počasí (přímé slunce, déšť), pokud se svatba koná venku.

 

"Vážený pane mistře,
chtěli bychom Vám a Vaší neodolatelně půvabné ženě poděkovat za milý koncert v Rájci, který jste pro nás připravili. Bylo potěšením poslouchat hudbu a poslechnout si i Váš vtipný komentář ke každé skladbě. Atmosféra, kterou jste vytvořili byla srdečná a v běhu všedních dnů byla krásným zpestřením."

S úctou, Vaši Pavlína a Pavel Zaoralovi

Dobrý den,
dovolte mi vám dodatečně poděkovat za hraní na naší svatbě. Byli jste skvělí a přispěli k výborné atmosféře, která na naší svatbě vznikla. Není to jen dojem nás dvou, ale i mnohých hostů, kteří vás chválili :-) Děkujeme a zase někdy na viděnou!
S pozdravem Dan&Bara