≡ Menu

Novoroční koncert s přípitkem
Moravské klavírní trio a operní hosté

1. ledna 2017, Besední dům Brno

 
Již se moc těšíme na novoroční koncert 1.ledna 2017. Ten letošní 2016 byl báječný a děkujeme posluchačům za skvělou atmosféru, kterou nám  vytvořili. Díky vyprodanému sálu jsem mohli zaslat Sdružení pěstounských rodin výtěžek z benefice ve výši 45 400,-Kč. Fotogalerii z koncertu a reakce posluchačů zveřejňujeme níže.
 
za Moravské klavírní trio houslista Jiří Jahoda

Fotogalerie a reakce návštěvníků
novoročního koncertu 1. 1. 2016 Brno

Děkujeme za nádhernou atmosféru, kterou jste nám vytvořili na novoročním benefičním koncertě 1. ledna v brněnském Besedním domě. Jsme nesmírně rádi, že můžeme díky vám zaslat Sdružení pěstounských rodin výtěžek z benefice ve výši 45 400,-Kč.
 
"Vážené duo Jahodovi, srdečné díky, bylo to jako vždy velmi pěkné a odcházela jsem prodchnuta krásnými melodiemi a naladěna do nového roku. Je to s Vámi vždy velmi milé a srdečné. Děláte to dobře, přinášite radost a té není nikdy dost v této poněkud složitější a hektické době. Ať se Vám daří v roce 2016 co nejlépe, nejen na poli profesním, ale i v rodině. Na Chopina se už těším!! Srdečně zdraví Dagmar Přinosilová

"Paní Jahodová i já Vám za sebe, paní Mezírkovou a za mého bratra děkuji za nádherný zážitek. Říkali jsme si, že tak nějak to funguje v nebi. Moc krásné a moc působivé. Domů jsme se vznášeli na vlnách hudby a zpěvu. Přejí Vám, panu manželovi, vašim dětem i ostatním umělcům, aby se vám dařilo, abyste byli zdraví a měli štěstí a radost ze života. Se srdečným pozdravem Ing. Buchalová"

"Dobrý den! Byl to nevšední zážitek s Vámi prožít novoroční koncert! Měla jsem tady kamarádku z Prahy, té jsem vstupenku na koncert koupila k "Ježíšku" a byla tak nadšena Vámi, že nenacházela slov a stále mě děkovala za příjemné překvapení, které jsem jí připravila. Měla  by zájem stát se členkou klubu a jezdit do Brna na Vaše koncerty... Hodně zdraví, štěstí ,lásky  a hodně radosti z Vašich dětí Vám i manželovi  ze srdce přeje Hana  Londinová

"Děkuji za nádherný povznášející pocit. Rok od roku je nejen novoroční koncert stále na vyšší úrovni. Mistři jsou ůžasní. Blahopřeji i celé Vaší rodině paní Jahodová hodně zdraví, tvořivých úspěchů a radostí s Vašimi ratolestmi. Jitka Kameníková"

"Vážení Jahodovi! Byli jsme opravdu nadšení. Asi nejvíc nad „českým Pavarottim“ Jakubem Rouskem, ale i sopranistka byla vynikající a ani Bělorus nezklamal. Přejeme celé rodině do roku 2016 dokonalé zdraví, veškerý úspěch a trvalou radost ze života. Srdečně zdraví Luděk Frank a Jana Zelinková"

"Vážená paní Jahodová a pane Jahoda, děkujeme moc za nádherný zážitek. Bylo to takové novoroční pohlazení. Měli jste to moc hezky zorganizované. Určitě Vás to stálo hodně času a úsilí, ale všichni jste byli báječní a dlouho nám toto představení zůstane v paměti. Přejeme v novém roce Vám, celé Vaší rodině a kolegům hodně štěstí, zdraví a pohody."

"Děkujeme, do nového roku přejeme Moravskému klavírnímu triu vše nejlepší - zdraví, pohodu, hodně úspěchů a radosti, kterou rozdáváte a vrací se vám v podobě sálů, naplněných spokojenými a nadšenými posluchači. Srdečně Paulíkovi"

"Děkuji za nádherný zážitek ,za fotky a přeji Vám všem i Vašim rodinám jen to nejlepší Hana Blatná"

"Milí Jahodovi,děkujeme za to, že jste nám připravili další nádherný koncert. Panu Zichovi vyslovujeme uznání za to, jak krásně připraví to, co nám pak trio může zahrát. Tentokrát mě uchvátila nejvíc Šehrezáda, už se těším na koncert ve Vyškově. S pozdravem a díkem Marie Charvatová"

"Vážení Jahodovi, děkujeme za velmi překrásnou vánoční atmosféru a pohodu. Bylo nám s Vámi dobře.
Těšíme se zase na další Váš koncert.Do nového roku 2016 Vám přejeme hodně zdraví a mnoho nových posluchačů. Fialovi"

"Vazeni, dekujeme za nadherny zazitek na letosnim novorocnim koncerte. Prejeme vsem dobry novy rok. Manzele Polachovi"

"Děkuji, vaše novoroční koncerty jsou skvělé, těšíme se na další, nejen novoroční. Podlučtí" 

"Dobrý den,děkujeme za úžasný zážitek i za fotografie. Na letošní novoroční koncert jste měli opravdu "štastnou ruku" při volbě pěveckých sólistů. Byla to nádhera! Přejeme všechno nejlepší do nového roku, zdravíme a těšíme se na další koncerty. Buchtovi z Prace"