≡ Menu
Úvodní strana » Novoroční koncerty » Minulé ročníky » Slavnostní benefiční novoroční koncert 2016

Fotogalerie a reakce návštěvníků
novoročního koncertu 1. 1. 2016 Brno
zde


Slavnostní benefiční novoroční koncert 1. 1. 2016 s tradičním přípitkem

Plakát novoroční koncert 2016 malá.png

Brněnský Besední dům  láká tradičně 1. ledna 2016 v 17 hodin všechny milovníky operního a operetního k návštěvě slavnostního benefičního novoročního koncertu renomovaného Moravského klavírního tria (Jana Ryšánková – klavír, Jiří Jahoda - housle, Miroslav Zicha – violoncello), vyhlášeného brněnského ansámblu v čele s houslistou Jiřím Jahodou a vlastním koncertním cyklem Muzikobraní.

Letos budou hosty tria pěvci z Běloruska – sopranistka Ksenyia Suprunovich a barytonista Pavel Katsiushyna tuto zahraniční dvojici doplní sólista Moravského divadla Olomouc, tenorista Jakub Rousek. V programu zazní populární árie z repertoáru nejslavnějších světových pěvců – Mozartův Don Giovanni či Papageno z Kouzelné flétny, Verdiho árie Vévody „La donna e mobile“ z Rigoletta, árie Ferrara z Trubadúra, Šperková árie z Gounodova Fausta a Markétky. Vrcholem bude dozajista Pucciniho „Nessun dorma“ z opery Turandot či přípitková árie z La traviaty. V pestrém programu nebudou chybět ani oblíbené operetní kusy. 

O přestávce jsou všichni hosté zváni k tradičnímu novoročnímu přípitku za zvuků velkolepého ohňostroje pořádaného v 18 hodin nad Špilberkem v rámci oslav NOVOROČNÍ BRNO 2016.

Výtěžek 100Kč z každé vstupenky bude věnován Sdružení pěstounských rodin, které se dlouhodobě věnuje podpoře rodin, které umožňují prožívat opuštěným dětem dětství v rodinném kruhu. 

 

Vstupenky v ceně 490 Kč zahrnující i tradiční přípitek o přestávce koncertu budou k dostání od 25. listopadu v předprodeji Domu pánů z Lipé, nám. Svobody 17, po-pá: 8-20h a so–ne: 9-16h.

 

Více informací, kontakty a rezervace vstupenek:

 MgA. Pavla Jahodová, tel. 605 219 470, pavla.jahodova@globart.cz

 

FOTA SÓLISTŮ

Poděkování patří partnerům koncertu:

Ager, spol. s r.o.
Seniorpas
Rodinné pasy
Český rozhlas Brno
Rádio Proglas

 

Novoroční turné 2016: více informací ZDE